null

Certyfikat audytu cyberbezpieczeństwa

W ostatnim czasie nasza firma była poddana szczegółowym testom podatności infrastruktury informatycznej na zagrożenia zewnętrzne.

Firma Sectest.IT przeprowadziła stosowne testy naszego środowiska, w wyniku czego otrzymaliśmy certyfikat audytu cyberbezpieczeństwa.
Jest to dla nas bardzo ważne potwierdzenie, gdyż w naszej ofercie znajdują się nasze autorskie rozwiązania chmurowe tj. fCloud, Fiskalizator ECBC, e-paragon i inne.

Przeprowadzony audyt nie wykrył również podatności na zagrożenia w aplikacjach przez nas opracowanych, z czego jesteśmy dumni.
Jest to potwierdzeniem, że nasi architekci, programiści i sieciowcy stosują aktualnie obowiązujące najlepsze praktyki bezpieczeństwa rozwiązań.

Test składał się z dwóch zasadniczych części:

  • audytu infrastruktury ogólnej
  • audytu bezpieczeństwa systemów informatycznych - aplikacji

Rozwiązania chmurowe oraz infrastruktura zostały przetestowane zgodnie z metodykami odpowiednimi do testowania tego rodzaju systemów.

warpol_cert.png
null

Z jakimi zmianami w prawie konsumenckim musi się zmierzyć branża handlowa? O nowym rozporządzeniu Omnibus.

Zgodnie z planowanym rozporządzeniem (która miała wejść w życie 28 maja br.) jednym z obowiązków właścicieli sklepów stacjonarnych będzie posiadanie dwóch etykiet cenowych do jednego produktu, który podlega promocji. Na jednej: najniższa cena występująca w przeszłości, na drugiej aktualna cena produktu. Ma to zapobiec stosowaniu „sztucznych obniżek”.

null

Etykiety elektroniczne. W jaki sposób zwiększają zaangażowanie kupujących?

Sklepy stacjonarne są bogatym źródłem kontaktów i interakcji z klientami. Każda z tych możliwości musi być w pełni wykorzystana w sklepie i pomóc detalistom we wdrażaniu proaktywnego, wielokanałowego zarządzania relacjami z klientami. Ponad 80% sprzedaży detalicznej na całym świecie nadal odbywa się w sklepach stacjonarnych.

null

Certyfikat audytu cyberbezpieczeństwa

W ostatnim czasie nasza firma była poddana szczegółowym testom podatności infrastruktury informatycznej na zagrożenia zewnętrzne.