null

Oprogramowanie

Dostarczamy spersonalizowane oprogramowanie dla branży Retail.

Doradzamy, projektujemy, integrujemy, wdrażamy i serwisujemy kompletne systemy i rozwiązania IT związane z obsługą procesów sprzedaży, rozliczeń łańcucha dostaw oraz druku sieciowego zarządzanego centralnie.


W naszej ofercie znajdują się rozwiązania:

 • fcloud logo
  arrow down icon

  fCloud - automatyczna archiwizacja paragonów w chmurze z bogatą analityką danych

  Rozwiązanie fCloud firmy WarPol.Info to dedykowane bezpieczne repozytorium na dokumenty fiskalne, paragony i e-paragony. Usługa jest dostępna dla klientów w modelu PaaS (z ang. Platform as a Service) i dedykowana dla działów finansowo-księgowych dużych i średnich przedsiębiorstw pragnących zautomatyzować oraz przyspieszyć swoje procesy operacyjne, aby stały się one jeszcze szybsze i prostsze w realizacji.

  Dowiedz się więcej
 • Logo e-paragon
  arrow down icon

  e-paragon - elektroniczny paragon fiskalny

  E-paragon to rozwiązanie firmy WarPol.Info dla branży retail, e-commerce i ich klientów będące pełnoprawnym zamiennikiem dla tradycyjnego paragonu fiskalnego. Paragon elektroniczny wprowadzony został w Polsce w celu umożliwienia sprzedawcom rezygnacji z drukowania tradycyjnych paragonów fiskalnych na papierze i wystawiania ich w formie elektronicznej.

  Dowiedz się więcej
 • ECBC logo kolor
  arrow down icon

  Fiskalizator eCommerce

  Fiskalizator eCommerce - e Commerce Business Connector to rozwiązanie działające w Polsce. Spełnia ono wymogi Ministerstwa Finansów. Obsługuje e-paragony i stanowi wsparcie drukarek Posnet interfejs USB/RS i IP.

  Dowiedz się więcej
 • null
  arrow down icon

  E-sommelier

  E-Sommelier jest nowoczesną platformą marketingową wykorzystującą różne kanały dotarcia do klientów oraz aktywnie wspomagająca sprzedaż i promocję win. Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby efektywnie wykorzystać dostępne sposoby komunikacji i interakcji z klientem poprzez zastosowanie rozwiązań zarówno kioskowych, mobilnych (tablety, smartfony) jak i dedykowanych urządzeń.

  Dowiedz się więcej

Chcesz widzieć więcej o naszych produktach?

Zobacz produkty