null

Relacja z Targów NRF 2023 w Nowym Jorku

Zainspirowani i zmotywowani do dalszych działań powróciliśmy z targów NRF 2023 w Nowym Jorku. 
Było to niesamowite przeżycie i ogromne przedsięwzięcie.

Stoiska targowe zlokalizowane były na 3 piętrach Javits Center. Wśród nich znalazły się produkty dla sklepów detalicznych. Głównie branży e-commerce, dyskontów, supermarketów i hipermarketów.

Jedno ze stoisk poświęconych branży e-commerce szczególnie przykuło nasza uwagę. Był to inteligentny robot przeznaczony do sortowania zwróconych produktów zamówionych online.

Ku naszemu zaskoczeniu, wiele z przedstawionych innowacji powoli wprowadzane jest na rynek polski lub znajduje się już w ofercie WarPol.Info.

Na nowojorskiej konferencji NRF 2023 zjawiła się Żabka na zaproszenie Microsoftu, gdzie przedstawiła w pełni autonomiczny sklep- projekt Żabki Nano.

Cieszymy się, że moglibyśmy być obecni w tak ważnym wydarzeniu w świecie #retail. Spotkania z uczestnikami targów pozwoliły dostrzec nam nowe możliwości działania i spojrzeć na wyzwania rynku z innej perspektywy. 
 
Po udanych targach #NRF czekało na nas zaproszenie na bankiet organizowany przez naszego wieloletniego partnera Toshiba w restauracji #PeakNYC na 101. piętrze. Była to wspaniała okazja do celebrowania udanych targów i wymiany doświadczeń.

IMG_3066.jpg

IMG_2993.jpg

IMG_3328.jpeg