null

Sklep e-commerce tradycyjny VS Sklep e-commerce z ECBC

Rozwiązanie ECBC to platforma dedykowana dla branży e-commerce umożliwiająca bezpieczny proces fiskalizacji, każdej transakcji przesyłanej z sytemu sprzedaży. Jest odpowiedzią na wyzwania przedsiębiorców prowadzących sprzedaż internetową, gdzie transakcje są liczone w tysiącach.

Czym jest ECBC?
Rozwiązanie ECBC to platforma dedykowana dla branży e-commerce umożliwiająca bezpieczny proces fiskalizacji, każdej transakcji przesyłanej z sytemu sprzedaży.
Jest odpowiedzią na wyzwania przedsiębiorców prowadzących sprzedaż internetową, gdzie transakcje są liczone w tysiącach.


Sprawdź ECBC


Tradycyjny e-commerce VS ECBC
Transakcje wykonywane w tradycyjnym sklepie e-commerce wymagają posiadania takiej samej ilości drukarek fiskalnych ile terminali POS. Znaczy to, że w przypadku dobrze prosperującego, dużego sklepu e-commerce wymagana jest inwestycja w kilkadziesiąt, a nawet kilkaset drukarek. Dodatkowo owe drukarki należy serwisować w razie awarii i co około 5 lat ponownie kupować.
 
Sklep e-commerce z ECBC
Oprogramowanie jest nie tylko oszczędnością dla przedsiębiorstwa, ponieważ usuwa obowiązek kupna kilku drukarek fiskalnych oraz serwisowania ich, ale przede wszystkim ułatwieniem procesu sprzedaży.
Jest to praktycznie bezobsługowe rozwiązanie - sprowadza się tylko do wymiany papieru w drukarce fizycznej. A w przypadku zastosowania drukarek z e-paragonem rozwiązanie staje się w pełni bezobsługowe.

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się więcej.

Kontakt

wpi2 ECBC.png